The Space Between Us'ın Vizyon Tarihi Değişti!

The Space Between Us'ın Vizyon Tarihi Değişti! 27 Kasım 2016

Merakla beklenen uzay romantizmi 2017'ye kaldı.

STX Entertainment merakla beklenen uzay romantizmi The Space Between Us'ın vizyon tarihini değiştirdi. Ülkemizde 16 Aralık'ta vizyona girmesi beklenen yapımın yeni vizyon tarihi Şubat 2017 oldu.

Yönetmen koltuğunda Shall We Dance filminin yönetmeni Peter Chelsom'ın yer aldığı filmin konusu kısaca; Gardner Elliot Mars'ta doğan ilk insandır. Annesi uzay programı kapsamında Mars'a gönderildiğinde hamile olduğunu öğrenmiştir ve tek şansı çocuğunu Mars'ta doğurmaktır. Ancak Mars'taki yer çekimi oranının farklılığı sebebiyle Gardner'ın annesi doğum sırasında hayatını kaybeder. Gardner Mars'ta tek başına büyümek zorunda kalır. Aradan zaman geçerek Gardner ergenlik çağına vardığında her delikanlı gibi o da normal hevesler edinir. İnternet üzerinden sohbet ettiği zeki bir kız olan Tulsa ile tanışmak ve gerçek babasının kimliğini öğrenmek için Dünya'ya gitmeye karar veren genç adam hedefine ulaşır da. Ancak Dünya'da geçirdiği her an tehlike altındadır. Mars'ta doğmasının getirisi olarak vücut fonksiyon ve dengeleri Dünya'nın yerçekimine uygun değildir ve uzay programının diğer üyeleri hayatı tehlikeye girmeden bir an önce onu Mars'a geri gündermeye çalışmaktadır...

Başrollerini genç yetenek Asa Butterfield ve Britt Robertson'ın üstlendiği gençlik romantizmiyle uzay bilimkurgusunu harmanlayan yapımın kadrosunda Carla Gugino, Gary Oldman, B.D. Wong ve Janet Montgomery gibi isimler yer alıyor. Filmin senaryosunda ise Amerikalı senarist Allan Loeb'in imzası var. 

Filmin Türkiye dağıtımcısı Pinema vizyon tarihini halen tam net olmamakla birlikte Şubat 2017 olarak belirtti. 

  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  NELER OLUYOR Tümünü Gör
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha